mediateka

Bez lęku

Bez lęku

reżyseria: Peter Weir ; 1993

Max Klein, architekt wyrusza samolotem wraz z wspólnikiem Jeffem z San Francisco do Houston w celu podpisania kontraktu. Tym samym lotem rusza Carla z małym synkiem. Samolot ma problemy techniczne i ląduje awaryjnie na polu rozpadając się, znaczna część pasażerów ginie. Max przeżywa i aktywnie uczestniczy w ocaleniu kilku współtowarzyszy. Jeff ginie. Carla w katastrofie traci synka. Katastrofa zmienia diametralnie życie Maxa. Przestaje odczuwać lęk, zaczyna wierzyć w swoje nadprzyrodzone siły. Pomaga aktywnie innym ofiarom katastrofy dojść do siebie po wypadku (między innymi wyprowadza Carlę z ciężkiej depresji) lecz coraz bardziej oddala się od własnej rodziny.

Więcej informacji znajdziesz tutaj 

 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.